reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Středa 22.05.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Zpříjemněte si nouzový stav: Když víte, jak na to, může být doma zábava

Dub 12, 2020 | Nejnovější, Zábava

reklama

Současná omezení kvůli pandemii koronaviru jsou pro málokoho příjemná, to je jasné. Ovšem i nouzový stav a s tím spojené omezené možnosti se dají šikovně využít. Sice nemůžete tolik ven nebo se potkávat s přáteli, místo toho si však můžete z pokoje udělat dokonalé herní doupě. V Yenkee si totiž vybere úplně každý a za super ceny.

Co dělat, když nemžete ven? Číst si knihu je skvělé. Uklízet je velmi chválihodné, ale pokud nejste Monika ze seriálu Přátelé, jako hobby to nejspíš nemáte. Partner či partnerka vám za chvíli leze na nervy, domácí mazlíček se raději dobrovolně uklidí. Tak co teď? Jasně, vybavit se na pořádné pařby, protože to, co teď prožíváme, jen tak neskončí. A i kdyby, není přeci nic lepšího, než mít vlastní koutek, kam se zašijete vždy, když půjde do tuhého, nebo ne?

Na stránkách yenkee.cz to můžete vzít pěkně z gruntu. Začít můžete parádním herním křeslem, které vám bude závidět i tchyně, až zase jednou přijede (výhoda je, že teď nemůže, co?). Samozřejmě, že jí ho nikdy nepůjčíte. To by to dopadlo! Fajn jsou určitě herní sluchátka, přes které uslyšíte jen to, co chcete (tchyni ne). Anebo je dobré vybrat rovnou mistrova herní edice, kde máte i klávesnici se sedmi barvami podsvícení a nechybí ani myš. Pokud jste sami, doporučujeme i multimediální 2.1 reproduktorový systém. Ale bacha, je to fakt síla! Zkrátka u Yenkee si fakt vybere naprosto každý. Mrkněte se sami, stojí to za to.

Foto: Yenkee a Pixabay

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama