reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Neděle 14.04.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Zpěvák Ondřej Ruml přivedl na vystoupení kompletní rodinu. Jak se líbí kubánské tchýni u zeťáka v Čechách?

Čvn 13, 2019 | Nejnovější

reklama

S manželkou Doris, s dcerkou Rozárkou v kočárku a kompletní kubánskou rodinou se na pražské Štvanici objevil zpěvák Ondřej Ruml. Na jeho vystoupení čekali natěšení diváci hudebního festivalu Dobrofest JRD a také kubánská babička a dědeček byli zvědaví na koncert svého multitalentovaného zeťáka.

„Máme na návštěvě tchána s tchýní. Jsou nadšení z toho, že mohli odletět na jiný světadíl a být tady s námi, protože devadesát procent Kubánců nemá možnost cestovat. Nemají na to peníze. Poprvé také viděli vnučku Rozárku a mohli si ji pochovat. Byla to hodně dojemná chvilka,“ uvedl Ondřej Ruml po hodinovém koncertu na festivalu Dobrofest JRD. Přiznal také, že jako novopečený táta byl ze začátku trošku bezradný. „Pamatuji se, že jsem se až rozplakal, když jsem nedokázal utišit pláč své dcery. Ta bezmoc a beznaděj byla obrovská. Musel jsem Rozárku předat své ženě, protože ženy mají prsa a v nich mají mléko. Uvědomil jsem si, že úloha otce je důležitá, ale primární je maminka. Před ženou opravdu smekám.“

Bude Ondřej spíš táta rozmazlovací nebo bude držet dceru zkrátka? „Copak vím, co život přinese? Mám doma nějaké knížky o výchově dětí, ale život je úplně jiný. Nechám to tedy na instinktu, rozumu a Pánu Bohu,“ mudroval táta půlroční dcerky.

Ondřej Ruml se na dcerku hodně těšil, proto od loňského vydání své desky Zapomenutý příběh nezkouší žádné představení ani muzikál. Jezdí pouze po jednotlivých vystoupeních jako byl například Dobrofest. „Mám za sebou album Zapomenutý příběh a teď mám volno. Nic neprodukuji, nedělám ani nic do šuplíku. Ale dostal jsem nabídku ztvárnit Lazaruse ve stejnojmenném muzikálu Davida Bowieho, který v říjnu uvede Divadlo Komedie. Tam se objevím v titulní roli a budu se alternovat s výborným Igorem Orozovičem. Máte se na co těšit,“ uzavřel Ondřej Ruml vyprávění a šel se věnovat své rodině, kubánským příbuzným a dalšímu dění na festivalu Dobrofest JRD.

Program festivalu na Štvanici bedlivě sledoval také jeho duchovní otec, majitel firmy JRD, Jan Řežáb, kterému se touto akci povedlo spojit dohromady několik aspektů: setkání lidí, umění, poučení a charita. Vždyť na konto organizace Člověk v tísni nakonec putovalo 400 000 korun.

„Člověk v tísni je podle mého mínění jedna z nejlepších záležitostí, co Češi dali světu. Firma JRD celý festival uspořádala, zafinancovala a jediné, co museli účastníci udělat, zakoupit si Skutečný dárek na stránkách Člověk v tísni. Zkusili jsme zatím Dobrofest jako neveřejnou akci zaměřenou na rodiny, ale profi udělanou, se skvělými umělci Jaroslavem Uhlířem, Lenkou Dusilovou, Ondřejem Rumlem, Marií Rottrovou, skupinou Portless či souborem Coro Piccolo. Pobavil se každý.“

A když prý k tomu Jan Řežáb přidá skvělé prostředí lesoparku na Štvanici, má Dobrofest zaděláno na další ročníky.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama