reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Čtvrtek 18.07.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Značka KRISTIANNA je stále oblíbenější. Objednejte si něco pěkného a získáte kalendář plný osobností

Pro 28, 2020 | Celebrity, Nejnovější

reklama

Její práce je oceňována celou řadou hvězd. Modely mladé návrhářky Kristiny Oganesian si oblíbily třeba Andrea Verešová, Dominika Myslivcová, Gabriela Gášpárová, Veronica Biasol a celá řada dalších známých tváří. Není se čemu divit, značka KRISTIANNA je originální a každý si v ní najde to své.

Módním návrhářem může být dnes prakticky každý. Nebo to o sobě alespoň tvrdit. Ale jen „ukázaná platí“. V případě Kristiny nemůže být sporu o tom, že její práce je prvotřídní. Těžko předpokládat, že by taková Andrea Verešová po světě chodila v modelu, který by jí stoprocentně neoslovil. „Těší mě, že se mé modely líbí. Tím spíš osobnostem, jakou je právě paní Verešová,“ usmívá se teprve dvaadvacetiletá mladá slečna, která pochází z Arménie. Její značka funguje teprve od roku 2019 ale je naprosto zřejmé, že to sympatická návrhářka vzala za správný konec.

Jedna z nejvýraznějších tváří návrhářského nebe poslední doby na konci roku vydala kalendář, kde jsou právě již zmíněné osobnosti. A každý, kdo si u Kristiny během ledna něco objedná, jeden z kalendářů dostane. A nabídka je opravdu bohatá. Značka KRISTIANNA nabízí plesové i krátké šaty, bundy, kabáty, teplákové soupravy, ale třeba i základní trička s logem a tak dále. Showroom najdete v Praze 1 jen kousek od Pařížské ulice. A kde jinde najdete to nejlepší, než právě na této adrese?

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama