reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Sobota 20.04.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Značka Camp David otvírá shop v Palladiu! Přijďte si pro obrovské slevy!

Zář 27, 2017 | Nejnovější

reklama

Bude to velká sláva a hlavně se slevami, které jen tak někde nenajdete! Prestižní značka Camp David otvírá už 29. září v obchodním centru Palladium v Praze další novou prodejnu. To už je samo o sobě super, protože jde o kvalitní a přitom trendy oblečení a v centru metropole zatím žádný butik nebyl. Nejlepší na tom všem ale je, že v tento den budete moci nakupovat až za polovinu ceny!

Možná máte pocit, že jste se přehlédli, nebo že jsme se tak trochu zbláznili. Dobrá, pro všechny z vás, kteří nevěří, tedy ještě jednou – 29. září v Palladiu nakoupíte v novém butiku značky Camp David se slevou až padesát procent! Ale pozor, to nebude zdaleka všechno. Jelikož si outfity Camp David oblíbila i řada celebrit, můžete se například těšit na autogramiádu youtuberky a blogerky Dominiky Myslivcové, která každému, kdo si něco koupí, dá malý dárek ze své kolekce. Dorazí i herci z nových filmů „Svatba mojí sestry“ a „Věčně tvá nevěrná“, které značka podporovala a stala se také partnerem obou snímků.

Zmíněná autogramiáda začíná v 19. hodin. Tváří značky je i hitmaker Michal David či bývalí fotbalisté Horst Siegel a Tomáš Ujfaluši. Taková šance nakoupit si věci na zimu nebo vyřešit vánoční dárky už se prostě nikdy nemusí opakovat. A jestli chcete vzít kamarády, žádný problém. Nabídka totiž není nijak omezená, dostane se na každého. A uznejte sami, kde jinde můžete ušetřit takové peníze? Snad jen na bleším trhu, pokud ovšem toužíte po páru obnošených ponožek. U značek Camp David i Soccx je samozřejmostí prémiová kvalita.

Camp David a Soccx na své zákazníky myslí. I proto si vyberete z různých kolekcí. Mužský, městský, stylový –  to je definice značky Camp David. Pánové si vyberou od módních kousků až po moderní business oblečení. Průkopnický design je promítnut do progresivních městských střihů. Inovativní vzory a technická vytříbenost jsou ztělesněním módního ducha současné doby. Dámská značka Soccx, která představuje vysoce kvalitní módu, unikátní vzhled a módní trendy současné doby. Čistý styl v kombinaci s ležérní elegancí zaměřenou na ženskost definují charakter této značky. DNA této značky je ženské, inteligentní a sebevědomé. Zapište si tedy 29. září, Palladium v Praze. Nový butik Camp David a slevy až 50 %!

Foto: Camp David, „Svatba mojí sestry“ a „Věčně tvá nevěrná“

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama