reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Středa 07.06.2023

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Zlatej chlapec hlásí návrat

Bře 15, 2022 | Celebrity, Nejnovější

reklama

Zpěvák Ladislav Křížek se vrací ke Kreysonu, se kterým právě teď ve zkušebně pilně zkouší na letní turné. Nepřipravuje se jenom po stránce hudební, ale rozhodl se zamakat i na své vizáži.

Se slavným zpěvákem jsme si povídali těsně před zákrokem na klinice, kam si zašel na plastiku víček. „Mám problémy s kruhy pod očima, je to rodové. Jde už o druhou plastickou operaci, tu první jsem podstoupil asi před dvaceti lety. Jde řekl bych o banální zákrok a velkou výhodou je, že pak nemusím třeba při focení na sebe plácat tolik šminků,“ vysvětluje.

Na podrobnosti týkající se zákroku jsme se zeptali plastického chirurga MUDr. Hany Skeřilové z Kliniky YES VISAGE: „Po dohodě s Ladislavem Křížkem jsem udělala korekci dolních víček. Operace trvala něco přes hodinu a proběhla v místním znecitlivění. Během zákroku se odstraní nadbytečná kůže ve tvaru vřeténka a kůže se pak sešije. Za několik dní odpadnou otoky a výsledkem je rovné a hladké dolní víčko s téměř nepatrnou jizvou těsně pod řasami.“

Plánuje zpěvák ještě nějaké další vylepšení? „Asi před čtyřmi lety jsem řešil s Michalem Davidem, co uděláme s těma bachorama. A Michal říkal, to budeš muset rozběhat. No tak jsem začal běhat,“ říká s úsměvem.

Fanoušci Ladislava Křížka se tak mohou těšit nejen na vylepšenou image, ale i na letní turné. „Čtyři roky jsem teď byl u Citronu, a proto se nyní vracím ke Kreysonu a plánuju s ním odjet přes léto pár desítek koncertů. Chci si zavzpomínat na desku Zlatej chlapec. Myslím, že to fanouškům trochu dlužím,“ prozrazuje.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama