reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Středa 28.02.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Zeman a Vignerová: Stará láska nerezaví

Bře 18, 2018 | Nejnovější

reklama

Tohle je jako nefalšovaná venezuelská telenovela. Kdyby se love story Anety Vignerové a Michala Zemana natočila, možná by to byl trhák. Tihle dva se spolu totiž objevili na slavnostním otevření music clubu PRAH.

Kdo by to byl řekl? Ještě nedávno to vypadalo, že když se tihle dva potkají, budou po sobě házet židle. A hle, teď se zase objímají. Čert aby se v tom vyznal. Ani modelka ani fotbalista nechtějí svůj vztah komentovat. „Jsme v pohodě, to je celé. Pojďte se raději bavit,“ smála se Vignerová. Co se zábavy týká, v klubu PRAH v Rybné ulici v centru hlavního města to je povinnost. Jedinečná atmosféra vás zkrátka pohltí tak, že si budete vše kolem vás užívat. Ať už jsou to sexy hostesky či tanečnice, ochotný personál nebo jedinečná gastronomie.

Tady si to prostě zamilujete. Možná to bude tak pevné, jako chemie mezi Vignerovou a Zemanem. I když tihle dva v budoucnu udělají nebo řeknou cokoli, stejně to za chvíli bude jinak. On je možná žárlivec, ale ona pro něj má evidentně stále slabost.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama