reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Sobota 22.06.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Zedníčková: Trápily mě otoky a tmavé kruhy pod očima

Bře 11, 2020 | Celebrity, Nejnovější

reklama

Herečka Lucie Zedníčková i po padesátce vypadá skvěle. Postava jí nikdy v životě nedělala starosti, Lucie se těší krásné štíhlé figuře. „Mám spíš chlapecký typ postavy, vždycky jsem byla spíš štíhlá a neměla jsem problémy, žádné diety nedržím, nemusím, díky bohu,“ vypráví Lucie.

„Díky bohu jsem teď skončila v angažmá Dany Homolové,“ říká s úlevou herečka, „a společně s mým partnerem zakládáme vlastní divadelní společnost, se kterou pravděpodobně už v září vyjedeme na zájezdy. Teď nás tedy čeká hodně zkoušení, produkční práce a řada administrativy se založením divadelního spolku,“ říká s úsměvem Lucie. „Je čas trochu se postavit na vlastní nohy a řídit si svou práci i den trochu podle sebe, ale pořád samozřejmě točím Ordinaci, hraju ve hře Do pyžam a těším se i na letní divadelní scénu, práce je dost, ale na tento projekt, který bude naším společným s Mírou, se těším asi nejvíc,“ dodává herečka.

Lucii s jejím partnerem jsme doprovodili na kosmetiku, kde podstoupila revitalizaci očního okolí a víček. „Po tomto ošetření už nemám ráno žádné pytle pod očima ani otoky. Já nejsem moc na pravidelné mazání, potřebuji okamžitý výsledek a tohle je pro mne ideální. Je to vidět okamžitě. Minulý týden jsem to vyprávěla kolegyni Evě Decastelo v divadle, a říkám, že jsem byla u nejlepší kosmetičky na úžasným ošetření a ona, u Marcelky? No ta je nejlepší, a hned za čtyři dny koukám na Instagramu, jež jí taky navštívila,“ směje se Lucie Zedníčková. „Některé americké herečky dokonce mají ve smlouvách, že nesmí točit detailní záběry v ranních nebo dopoledních hodinách,“ říká Lucie. „Já sama vím, o čem mluvím, protože mě tmavé kruhy i otoky trápily, teď už ne,“ dodává.

„U revitalizace očního okolí se komplexně představbuje podkoží, kůže, stimuluje se vrchní vrstva kůže, celá epidermis, a těmi mikrokanálky, které jsou bezpečné a vůbec nebolí, docílíme velkého liftujícího efektu,“ popisuje majitelka salonu Marcela Baldas proceduru, kterou aplikuje Lucci Zedníčkové. „Je to úplně nejnovější procedura. Krásně se zesvětlí tmavé kruhy pod očima, což je častý problém, který je spojený i s otokem,“ dodává Baldas.

Jak se o sebe Lucie dále stará? „Moc to nepřeháním, mě vyhovuje spíš minimalismus. Takže jeden odličovač, jeden krém, jedno sérum. Na rozdíl od Amálky, která vítá naopak množství, čím víc serepetiček, tím líp, tak já mám raději, když toho nemusím používat moc. Ale mám sušší typ pleti, takže se musím mazat. Miluju všechny možné oleje, masáže, wellness procedury, to si úplně užívám,“ říká Lucie Zedníčková.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama