reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Středa 22.05.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Zapněte si v pondělí ráno SPORT 5 a zacvičte si s Taťánou Makarenko

Dub 12, 2020 | Nejnovější, Zábava

reklama

Pořád „Hni se“ na stanici SPORT 5 slaví velký úspěch. Zapojila se do něj celá řada známých osobností. Jen namátkou Martin Dejdar, Tomáš Matonoha, Petr Vojnar a mnoho dalších. Když si v pondělí, ve středu, v pátek a v neděli zapnete tuto sportovní stanici, vždy si můžete zacvičit s profi cvičitelkou Evou Behenskou a jejím hostem. A na koho se tedy těšit v pondělí 13. dubna?

Velikonoční pondělí bude speciální, protože si Eva Behenská, která je mimo jiné i autorkou programu „Skvěle v těle“, pozvala zakladatelku a ředitelku soutěže krásy Miss Czech Republic Taťánu Makarenko. Určitě se máte na co těšit, protože jak známo, Taťána má k pohybu velmi blízko. A jelikož samozřejmě jde o krásnou ženu, rozhodně se bude na co koukat. Nemusíte se bát, že byste snad SPORT 5 nenaladili. Už od 24. března totiž stanice pokrývá téměř 100 procent České republiky. Žádný z nových dílů pořadu „Hni se“ vám tak neuteče.

Podle mnoha odborníků je pohyb v době nouzové stavu, kdy jsou běžné aktivity omezené, moc důležitý. Předcházíte tak nejen klasické domácí „ponorce“, ale mnohdy také depresím a dalším psychickým problémům. Přitom to není o tom, že byste potřebovali kdoví jaké stroje, abyste si se SPORT 5 zacvičili. Právě naopak, využijete to, co máte doma. Eva Behenská vám dokonce v mnoha případech předvede, že k dokonalému protažení těla vlastně nepotřebujete vůbec nic, jen vlastní váhu. Nezapomeňte tedy už 13. dubna v 8 ráno s Taťánou Makarenko.

Na koho se můžete dále těšit?
15. dubna – Barbora Mottlová
17. dubna – Sam Dolce
19. dubna – Tomáš Matonoha


reklama

reklama

reklama

reklama

reklama