reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Pondělí 17.06.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Začala Miss Princess: První casting si všichni užili

Čvn 5, 2019 | Nejnovější

reklama

Úvodní casting letošního ročníku Miss Princess je minulostí. V parku Portheimka v Praze 5 se sešli nejen dívenky a jejich rodiče, ale také spousta známých tváří. Všichni si odpoledne náramně užili. Aby také ne! Soutěž se rok od roku těší větší prestiži a popularitě, o čemž svědčí loňské finále v úžasných prostorách divadla Broadway.

Počasí jedinečnému odpoledni přálo. Sluníčko dávalo najevo, že to s létem už myslí opravdu vážně. A i kdyby ne, jako sluníčka se usmívaly všechny soutěžící holčičky. „Přesně pro tyto výrazy v tvářích jsem se soutěží před lety začalo. To vám nikdo ničím nevynahradí,“ usmívala se zakladatelka Miss Princess Dominika Myslivcová, která si první casting nového ročníku již  sedmého v pořadí samozřejmě nenechala ujít. Jako vždy, když se někde objeví, byla středem zájmu, hodně lidí (dokonce i pár dospělých) si k ní přišlo pro podpis a společnou fotku. Její soutěž je jedinečná tím, že nehledá královnu krásy, ale dává dívenkám šanci zkusit si alespoň na chvíli, jaké to je být opravdovou princeznou. Nevyhrává tedy jenom jedna z nich, ale vlastně úplně všechny. 

Každá soutěžící si totiž odnáší nějaký dárek. „Chceme, aby měly holčičky fantastické zážitky, poznaly nové kamarádky. Myslím, že se nám to daří,“ pokyvovala hlavou česká Barbie. V rámci odpolední show se na pódiu postupně vystřídala i celá řada účinkujících. Jen namátkou kouzelník Jan Komberec, Taneční studio Andrea či Sparring Partners. Skvělá byla i módní přehlídka psích oblečků.

Do poroty usedly, kromě Dominiky, majitelka čínského masážního salonu Jenny Le, známá stylistka Simona Pechalová, úřadující Česká Miss Lea Šteflíčková, vydavatelka časopisu Milenium Evgenie Gorislavets, Světlana Suprun z Exclusive clinic či Dívka roku 2019 pro Prahu a mladá zpěvačka Lucie Brzáková alias LUSI . Zkrátka všechno do sebe perfektně zapadlo a už dnes se těšíme na další casting, který se koná 6. června v Opavě. Následovat budou castingy v Brně (12. června), Olomouci (14. června) a Ostravě-Plesné (25. června). Více informací najdete na stránkách Miss Princess zde.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama