reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Pondělí 15.07.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Z čeho mají synové Štěpánky Duchkové strach a ona vůbec, i když je starostlivá matka

Dub 22, 2018 | Nejnovější

reklama

Televizní a rozhlasová moderátorka Štěpánka Duchková je pracovně velmi vytížená, přesto si našla čas a zavítala do obchodního centra v pražských Štěrboholech. Nechtěla si nechat ujít jedinečnou příležitost spatřit médiím utajený originál obrazu Emila Filly a byla naprosto nadšená: „Úplně jsem se tady zasnila,“ prozradila procítěně.

Oblíbená moderátorka má výtvarné umění velice ráda, ale věnuje se i zahradě, především květinám. Má radost, když jí to doma okolo vchodu všude kvete, každé ráno rostlinky zalévá a má z nich velkou radost.

Letos se zapojili i kluci Honzík a Adámek, kterým babička koupila semínka. „Jeden má slunečnice a druhý Jiřiny. Už seli, ale mají strach, aby to nedorostlo do dvou metrů, protože neví, co by s tím dělali. Nic jsem neříkala, protože u nás do dvou metrů určitě nikdy nic nedoroste,“ vyprávěla se smíchem maminka Štěpánka a přidala ještě historku, jaký netradiční pokus nedávno zkoušeli : „Adámek někde vyčetl, že když dáte hrací kartu do rozehřáté trouby, začne tam létat. Tak jsem jim troubu předehřála, zapnula jsem ji na gril a kartu jsme tam vložili a čekali, co se bude dít. Bohužel nelétala. Když jsme ji vyndali, byla pěkně spečená.“

Foto: EUROPARK

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama