reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Středa 22.05.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Wow, to je kus! Moderátorka Farářová by z fleku mohla na molo!

Lis 28, 2018 | Nejnovější

reklama

Jestli jste majitel firmy a přemýšlíte, koho si pozvat na moderování vánočního večírku nebo hledáte moderátorku na velké gala show, máme pro vás skvělý tip. Veronika Farářová snad nikdy nevypadala lépe. Možná se ani nebudete divit, že tahle kočka zvýší obrat kdejaké společnosti. Nevěříte? Tak čtěte dál!

Po velmi úspěšném moderování České Miss je to jen pár dní, kdy Farářová moderovala otevření nového MiStore značky Xiaomi v Hradci Králové. A světe div se, vypadá to, že spousta zákazníků si pro nový telefon přišla jen díky ní! „Viděl jsem fotky a strašně moc jí to slušelo. Já vím, že je prostě sexy, není to tím telefonem. Ale zároveň jsem uvažoval o novém mobilu, takže při prohlížení Veroniky jsem se rozhodl a koupil nové Xiaomi,“ usmíval se sedmnáctiletý David. Není zdaleka jediný, i další zákazníci pravděpodobně postupovali v podobném duchu. Moderátorka televize Seznam je zkrátka kus a jelikož s mikrofonem se snad už narodila, možná se o kšefty musí třást i Leoš Mareš.

Oproti nejbohatšímu moderátorovi u nás má však Veronika jednu velkou výhodu. Když si ji pozvete na moderování módní přehlídky a náhodou by vám nějaká z modelek vypadla, máte hned náhradu. Farářová by z fleku mohla na molo. Smutné je, že dost profi manekýn by dokonce hravě strčila do kapsy. Uvidíme, kam to tahle kočička nakonec dotáhne. Našlápnuto má opravdu dobře.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama