reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Sobota 22.06.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Waaau! Krainová a v podvazcích? To musíte vidět!

Lis 25, 2017 | Nejnovější

reklama

Která jiná česká modelka může po čtyřicítce říct, že je vážně sexy? Snad opravdu jenom Simona Krainová. Rozhodně se nechystá do důchodu, naopak – čím dál více pracuje a fotí.

Simona nafotila novou kolekci pro slovenskou módní značku a ukázala se tak rovnou v podvazcích! „Já jsem si to focení pro Bepon opravdu užívala a těší mě, že mi byly dány takové geny, díky kterým si mohu stále dovolit fotit podobné kolekce,” prozradila Krainová.  Simona Krainová se stala tváří kolekce slovenské módní značky Bepon!

Modelka si na focení vzala velmi krátké sexy šaty a podvazky, které ze sukně vykukovaly a odhalovaly její vycvičené pozadí, které snese ta nejpřísnější kritéria. Kolekce obsahuje sexy punčochy, body a podobně. Každá žena, která se chce líbit a být šik, tak má šanci.

Simona Krainová před časem změnila účes, kdy si své dlouhé blonďaté vlasy nechala ostříhat a nosí kratší mikado s ofinou a nutno podotknout, že modelce tento nový styling hodně sluší. Vy se můžete podívat na to, jak focení kolekce s modelkou vypadalo a jak sexy byla…

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama