reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Čtvrtek 25.04.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Vyhrajte s Myslivcovou nový PlayStation a parádní hru! Čtěte více

Srp 21, 2018 | Nejnovější

reklama

Chcete hrát nejlepší hry na top platformě? Není nic jednoduššího, Dominika Myslivcová vám teď nabízí nový novou hru na PlayStation! Marvel’s Spider Man bude fakt bomba, ale to není vše. Můžete totiž vyhrát i ten PlayStation! Jasně, není to jen tak, budete muset něco udělat. Čtěte dále, je to jednoduché.

Jestli už sledujete profil Dominiky Myslivcové na Instragramu, první podmínku k tomu, jak vyhrát nový Playstation a hru, jste splnili. Jestli ji nesledujete, můžete tak učinit zde. PlayStationu a pavoučímu muži jste teď zase o kousek blíže. Dalším krokem je dát „lajk“ fotce, kde Dominika sedí u PlayStationu. Hotovo? Dobře. Teď do komentářů označte dva své kamarády, se kterými byste si PS4 rádi zahráli. Jestli máte hotovo, tak nic jiného už se od vás nechce. Bylo to opravdu jednoduché, že?

Nyní už nezbývá nic jiného, než čekat do 5. září, kdy na profilu Myslivcové zjistíte, zda jste vyhráli. Mimochodem, její Instragram doporučujeme sledovat opravdu pečlivě a dlouhodobě. Protože podobné soutěže česká Barbie dělá poměrně pravidelně. Takže pokud to nevyjde s PlayStationem, šanci určitě budeme mít už brzy s něčím jiným.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama