reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Sobota 20.04.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

To je výhled! Myslivcová se vystavila ve Špindlu

Led 21, 2018 | Nejnovější

reklama

Byli jste o uplynulém víkendu na horách? Pokud ano, pravděpodobně jste lyžovali. Dominika Myslivcová má však kromě sportování ještě jednu důležitou povinnost. Musí poslat vzkaz svým fanouškům, kteří ji sledují na sociálních sítích. Tentokrát se jí to rozhodně povedlo!

Špindlerův Mlýn už dlouho platí za místo, kde se zejména v zimě slézají celebrity ze všech koutů republiky. Zejména to samozřejmě platí pro ty s trvalým či přechodným bydlištěm v Praze. Na druhou stranu je třeba přiznat, že místní Skiareál patří k tuzemské špičce. Čemuž také odpovídají ceny, které se vyrovnaní i zahraničním areálům, které však nabízejí o mnoho kilometrů sjezdovek více. Ale to teď nechme stranou. Navíc Dominika Myslivcová něco takového určitě řešit nemusí. Peníze pro ni nejsou problém, což dokazují i parádní outfity za desítky tisíc, které si přivezla.

Česká Barbie se ráda předvádí, na to jsme si už zvykli. Tentokrát však ukázala něco extra a speciálního – svoji vysportovanou prdelku. Je třeba přiznat, že je to opravdu výstavní kousek. „Není to zadarmo. Ve fitku jsem často, sportu se věnuji pravidelně. Tohle nevykouzlíte jen tak přes noc,“ usmívala se Dominika, když se kochala pohledem ze svého hotelového pokoje. Trocha otužování ještě nikomu neuškodila. Tím spíš, když díky tomu máme takto krásný pohled.

Foto: Instagram Dominiky Myslivcové

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama