reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Sobota 22.06.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Vokalistka Marie Rottrové vydala cédéčko

Pro 28, 2016 | Nejnovější

reklama

„Byla a je pořád skvělá a jsem ráda, že se účastním dnešního večera jako kmotra. Zpívala a stále ještě zpívá se mnou jako moje vokalistka a dnes vydává svojí první desku. Moc jí to přeju. Je na ní její hudba i texty, což není v dnešní době běžné. A navíc je to velice dobré album. Tak ať má úspěch,“ řekla na křtu desky zpěvačky Magdalény „A jedééém“ v Theatro Music Clubu MARIE ROTTROVÁ (74).

„Nejsem extra moc pohybově nadaná a musím na sobě ještě pracovat. Tahle deska je moje první. Složila jsem k ní hudbu i text a věřím, že budu postupovat dál. Moc by mě lákal muzikál, hrála jsem v Bídnících, tak snad mi to jednou vyjde a budu si moci zahrát nějakou větší roli,“ řekla maminka dvou dětí, zpěvačka Magdaléna.

Druhým kmotrem nového alba byl Roman Vojtek. Ten, nejenže se zhostil své role s grácií, ale i při minikoncertu Magdalény si se svou přítelkyní Petrou Vraspírovou docela i lehce zatrsal. Chytlavá muzika a netradiční texty rozdováděly i přítelkyni Bohuše Matuše Nikolu, která si střihla pár tanečních kreací, a v lidu nenechala ani Martina Písaříka a řadu dalších známých tváří.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama