reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Pondělí 20.05.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Vlastimil Harapes se proměnil v anděla, aby mohl vzniknout nový taneční styl!

Bře 31, 2017 | Nejnovější

reklama

Ne náhodou ve svém novém videoklipu kapela Crossband obsadila do role anděla právě legendárního tanečníka a držitele ceny Thalie za celoživotní mistrovství, Vlastimila Harapese (70). Tanec je totiž základním motivem celého příběhu, který s lehkostí a vtipem Crossbandu vlastním ukazuje, že svou vlastní cestu si musí najít každý sám.

Zatímco Petr Kurtiš v hlavní roli se protlouká životem a nedaří se mu splnit si svůj celoživotní sen a stanout na prknech, která znamenají svět, Harapes mu během chvíle setkání dokáže dodat tolik elánu, že rázem vše změní a nový taneční styl je na světě!

Ačkoli Harapes již aktivně netančí a své zkušenosti předává dál nejen v pozici uměleckého ředitele pražské konzervatoře, stále má energii, kterou by mu mohl závidět kdejaký čtyřicátník a navíc vypadá minimálně o deset let mladší! Skvělou spolupráci s Vlastimilem si pochvaluje i frontman kapely Jaroslav Kříž, který při natáčení zastával spolu s Tomášem Krejčím, roli režiséra: „ Když vznikal tento příběh, bylo jasné, že v roli tanečního anděla, který dokáže dodat hrdinovi potřebnou odvahu, se musí objevit velká legenda. S Vlastimilem jsem měl tu čest spolupracovat již vícekrát a pokaždé to bylo velice příjemné. Je to profík.“ Jaroslav očividně ví, kam při osazení rolí sáhnout, v jejich minulém klipu se objevila například i sexy herečka Barbora Mottlová (30).

Kapela Crossband není na hudebním poli rozhodně žádným nováčkem, na 400 odehraných koncertů po celé České Republice i Slovenku, účast na našich největších festivalech i statisíce zhlédnutí jejich videoklipů mluví samo za sebe a přidáme-li k tomu hravost a elán, který kapela vyzařuje, je jasné, že o téhle pětici muzikantů ještě hodně uslyšíme.

Foto: archiv Crossbandu

 

 

 

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama