reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Pondělí 17.06.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Vítězky České Miss okouzlily i bosse Formule 2

Zář 23, 2018 | Nejnovější

reklama

Šampionáty Formule 1 a Formule 2 jsou od začátku letošní sezony bez krásných dívek na startovním roštu. Tzv. grid girls nahradily děti. Což je sice fajn, co si budeme povídat. Sexy kočky byly sexy kočky. Ty české okouzlily i bosse Formule 2 Bruno Michela. 

Seriál Formule 2 je letos součástí F1, což samozřejmě znamená jeden obrovský kolotoč. Kdo to neviděl, možná ani neuvěří, co všechno se v zákulisí děje. Mezi „neznalé”už rozhodně nepatří vítězky České Miss. Nové vedení soutěže jim totiž zařídilo cestu do italské Monzy na legendární okruh, který hostil závody F1 a F2. „Neopakovatelný zážitek. Můžete být fanoušky motoristického sportu nebo ne. Ale tohle vás prostě dostane,“pochvalovala si Česká Miss 2018 Lea Šteflíčková, když obdivovala zázemí historicky první české stáje v seriálu F2 Charouz Racing System.

Při pohledu na naše krásky dvakrát škoda, že grid girls mají stopku. Na druhou stranu, Šteflíčková, Šišková i Křivánková se na startovní rošt podívaly. Přidal se k nim, mimo jiných, i šéf Formule 2 Bruno Michel a s úsměvem si všichni čtyři zapózovali. Uvidíme, třeba se Michel po setkání s trojicí Češek zasadí za to, aby byly grid girls součástí alespoň Formule 2. My bychom rozhodně nebyli proti. Ovšem je otázka, co by na to řekli partneři našich krásek. Nechat se obdivovat od bohatých závodníků a byznysmanů? Hm, to je velké pokušení,snad nebudou moc žárlit. Ale co, stejně s tím asi nic nenadělají.

Foto: Česká Miss

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama