reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Středa 22.05.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Virtuální Velká cena Číny F1: Na startu budou i Charouzovi hoši

Dub 18, 2020 | Lifestyle, Nejnovější

reklama

Současná celosvětová pandemie koronaviru ukazuje, jak se jako lidé dokážeme skvěle přizpůsobovat a vymýšlet nejrůznější opatření, abychom se dostali ke svým milovaným sportům. Velké ceny F1 nejsou výjimkou. Když se nemůže jezdit klasicky na okruhu, závodí se alespoň virtuálně. Další na programu je v neděli 19. dubna od 21. hodin Velká cena Číny. 

Z Číny se COVID-19 rozšířil do celého světa, tamní fanoušci (stejně jako řada dalších) tak o svoji reálnou Velkou cenu přišli. Alespoň virtuálně si budou moci někteří jezdci a další osobnosti ze světa YouTube či showbyznysu poměřit už v neděli od devíti večer. Chybět u toho nebude ani Louis Delétraz v barvách Haas F1, který se stal pro letošní sezónu testovacím jezdcem této stáje. Zároveň je členem českého týmu Charouz Racing System pro šampionát Formule 2. Tedy stejné stáje, za kterou loni závodil Juan Manuel Correa, než utrpěl ve Spa vážné zranění při střetu s Anthoine Hubertem, který bohužel zemřel. Juan Manuel je velký bojovník, i přes nepříznivé prognózy je už z nejhoršího venku a virtuální GP Číny pojede za Sauber. 

Fanoušci mohou napínavé boje sledovat živě. Mají několik možností – na oficiálních stránkách F1, ale také na kanálech YouTube, Twitch a Facebook. Závody trvají zhruba hodinu a půl. Pro jezdce je to alespoň trochu rozptýlení a možnost změřit síly. Nutno říct, že Delétraz s Correou budou mít nad svými soupeři drobnou výhodu. Veškeré vybavení (křeslo, volant atd.) totiž mají od značky Yenkee. Což znamená stoprocentní kvalitu a také výdrž. 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama