reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Sobota 20.04.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Víme, kolik stál muzikál Angelika! Lichtenberg vysolil velké miliony!

Úno 4, 2016 | Nejnovější

reklama

Po devítileté pauze se na „prkna“ Divadla Broadway vrací muzikál Michala Davida Angelika. Obnovená premiéra ve hvězdném obsazení proběhne již 18. února. Několik zásadních novinek před ní prozradil producent OLDŘICH LICHTENBERG (52) na včerejší módní přehlídce kostýmů a „projížděčce“ chystaného představení.

„Je toho víc, tak třeba muzikál je kratší, což byla jediná výhrada, která kdysi k Angelice zazněla, a to hlavně od lidí se slabším měchýřem,“ zavtipkoval na úvod Lichtenberg a hned doplnil: „Chtěli jsme představení zdynamičtit, také je trochu jiné i režijní pojetí. Před devíti lety dílo nastudoval Josef Bednárik, teď je podle vize jeho tehdejšího spolupracovníka dnes režiséra Libora Vaculíka. Nová bude třeba scéna atd. atd. Je toho ovšem víc.“

Jak producent dále prozradil „nová“ Angelika přišla zhruba na deset milionů korun. Nová bude i co se týče obsazení rolí. „To je pravda. Až na Kamilu Nývltovou máme dvě nové Angeliky, Betku Bartošovou a Míšu Gemrotovou, a všechny jsou skvělé a věřím, že zdatně zastoupí Moniku Absolonovou a Leonu Machálkovou. Párek Peyraců zůstal stejný, tedy Marian Vojtko a Pepa Vojtek, noví jsou Nicolasové, Josef Vágner a Jan Kopečný. V dalších rolích se oproti původní verzi objeví třeba i Olga Lounová, Yvetta Blanarovičová, Natálka Grossová a řada dalších,“ dodal Oldřich Lichtenberg.

V neposlední řadě muzikál Angelika představí i některé nové atraktivní kostýmy, které vytvořil výtvarník Roman Šolc. „Šili jsme nové kostýmy pro nové sólistky, vyráběly se nové aplikace, dělaly se nové šperky, nové budou i paruky z pravých vlasů, šily se na míru taneční boty a rekonstruovaly se i původní kostýmy. Divák nemrava se může těšit třeba na nové odhalující kostýmy, které obléknou tanečnice. A ještě bych doplnil, že nejmarnivější je, jak jinak Angelika, pro kterou máme připraveno dvanáct kostýmů na převlečení, pánové v muzikálu jsou v tomto směru podstatně skromnější a musí si vystačit se skromnější garderobou,“ uvedl kostýmní výtvarník Roman Šolc.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama