reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Středa 24.04.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Victoria Velvet: Manžel by chtěl pět dětí, já budu skromnější

Led 12, 2018 | Nejnovější

reklama

Má šestiletého syna a dvouletou dceru a ještě jednoho potomka by si prý s chutí pořídila. Ale tím s rozením skončí. Tvrdí kategoricky zpěvačka VICTORIA VELVET (32), a to i přesto, že by si její manžel přál potomků minimálně pět.

Má ale asi smůlu. „To přání mu asi nesplním. Jsme zatím čtyři, bude-li nás pět, beru to. Ovšem další rodinné přírůstky neplánuji. Oba máme své pracovní povinnosti, oba jich v současné době máme více, než dost. Osobně vítám a chci mít početnou rodinu, ale všechno má své meze. Já konkrétně kromě zpívání se tady v Čechách věnuji hodně i charitě. S kamarádkou jsme založily nadaci, která se mj. věnuje a pomáhá týraným ženám a postiženým dětem. To ale není práce, ale poslání, i když tahle naše činnost si vyžaduje hodně času,“ svěřila se na křtu svého videoklipu k písničce You Lie Victoria. Zmíněný klip je vlastně prý prvním krůčkem k vydání cédéčka, které by se mělo objevit v prodeji ještě před prázdninami.

Kmotrou byla modelka Renata Langmannová a moderátorkou večera Victoriina kamarádka, herečka Dominika Býmová. „Ráda jsem se ujala téhle role. Jednak se mi písničky Victorie líbí a dokáží mě pořádně rozdivočet a pak i proto, že prý údajně máme obě podobně tvarované latinsko americké zadky, což rovněž není zanedbatelná skutečnost,“ vysvětlila s úsměvem Dominika a aby potvrdila svá slova nechala si spolu s Victorií své pozadí zvěčnit.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama