reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Pondělí 22.07.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Velikonoce nejsou jen o pomlázce: Obdarujte své blízké něčím voňavým

Dub 13, 2019 | Nejnovější

reklama

Už za pár dní tu máme Velikonoce, což sice znamená hlavně koledy a alkohol, zejména ženy však tyto svátky dost možná pojmou úplně jinak. Když už se nechat „zmlátit“, tak ať z toho také něco mají, že? Ideálním řešením je navštívit butik Sabon v Palladiu v Praze.

Značka Sabon je zrozena z lásky k vůním, říká se v části jejího sloganu. A rozhodně je to velká pravda. Když totiž do butiku v Palladiu dorazíte, obklopí vás nádherné vůně a vy nevíte, které obdivovat dříve. Ne náhodou byla značka partnerem zatím posledního ročníku Miss Princess, tváří jsou zde Pepa Vágner, Dominika Myslivcová a další. Nově si teď brand vybral krásnou Ukrajinku Oleksandru Mykoliuk, která v Praze studuje dvě vysoké školy a rozjíždí kariéru modelky a youtuberky. „Je to tu naprosto úžasné. Miluju vůně a tady jsem jako v ráji. Kdybych mohla, snad se sem odstěhuju,“ smála se sexy brunetka.

Ale zpět k Velikonocům. Pánové mají nejspíš o zábavu postaráno, shánět pomlázku samozřejmě není nic snadného. Chce to kvalitu, aby to s ní pořádně bolelo, naprosto rozumíme. Ale dámy, co vy? Udělejte si radost, Sabon vám splní jakékoli přání. „Šla bych do některé z dárkových sad, ty jsou super. Mým nejbližším už jsem také vybrala,“ doporučuje Mykoliuk. A pánové, jen tak mimochodem. Když už ženám a dívkám dáte co proto, nezasloužily by si takhle náhodou něco hezkého? I pro vás je Sabon v Palladiu otevřen.

Foto: Sabon

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama