reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Neděle 24.09.2023

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Vánoce v paneláku? Pro Hanku Vagnerovou ty nejlepší!

Lis 30, 2016 | Nejnovější

reklama

Už tradičně se první adventní neděli sešly v Europarku Štěrboholy známé osobnosti na charitativní akci Dopisy Ježíškovi. Princip pomoci spočívá v tom, že kdokoli  může splnit konkrétní přání některému z dětí z dvanácti dětských domovů.

Stačí si jen podle svých možností vybrat a zakoupit dárek, který si některé z nich přeje. V úloze Ježíška se tak s předstihem ocitla herečka Hana Vagnerová a prozradila také, jak se chystá letošní svátky trávit ona. „Pokud by někoho zajímalo, kde budu o Vánocích, přičemž by měl nějaké exotické představy, tak ho asi zklamu. Vánoce si užiju v paneláku na Chodově. S maminkou, s tatínkem a se ségrou.  Jde nám hlavně o to, že se všichni konečně potkáme, nemáme žádné speciální tradice. Občas přijedou i další příbuzní a pak je to opravdu velké,“ popisuje herečka.

Až prý ovšem přijde doba, kdy bude připravovat Vánoce pro svého manžela a potomky, bude to veliká výzva. „Hospodyně jsem fakt strašná. Neumím ani péct ani vařit. Takže to zřejmě nějak pořeším s maminkou,“ směje se Hanka.

 Foto: Europark

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama