reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Sobota 20.04.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Vali stále vede Kissparádu! Vyhraje?

Říj 20, 2017 | Nejnovější

reklama

Kdo tvrdí, že rádiovým hitparádám nemohou šéfovat děti, by teď měl zpozornit. Už pěknou řádku dní si první místo Kissparády udržuje teprve dvanáctiletá Vali Angel!

Ptáte se, jak je možné, že se mlaďounká dívenka dokáže během krátké chvíle vyšvihnout tak vysoko? My se v redakci na důvodu shodli jednohlasně – je bezesporu pořádný talent, kterým se Vali může chlubit. Nemůžeme však opěvovat pouze její pěvecký talent, ale je třeba zmínit i její pohybové dovednosti. Mladá zpěvačka bodovala na mistrovství České republiky v latinskoamerických tancích v kategorii tanečních formací, kde obsadila post viceminstryně. Abychom vyčetli všechny její úspěchy, nesmíme zapomenout ani na její rozjíždějící se dráhu modelky. Za sebou má už několik úspěšných kampaní.

Obsadit první místo hitparády, ve které rozhodují pouze posluchači, není žádná legrace. A už vůbec není snadné si tuto pozici dlouhodoběji udržet. Očividně má mladá zpěvačka obrovský zástup fanoušků, kteří jí zuby nehty podporují. „Opravdu se mi v poslední době plní můj sen. Jsem za takovou podporu neskutečně vděčná, lepší motivaci k další práci si nedokážu představit,“ řekla Vali Angel.

Už jste viděli její nový klip Bez Limitů? Jestli ne, tak rozhodně doporučujeme shlédnout! Podívejte se na hitparádu rádia Kiss, kterou naše favoritka ovládla: https://www.kiss.cz/kissparada/.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama