reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Čtvrtek 25.04.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

V klubu byla vidět: Tohle je nejvyšší česká modelka

Bře 18, 2018 | Nejnovější

reklama

Vystudovala právnickou fakultu, přesto si už od svých devatenácti let vydělává na přehlídkových molech a před objektivy fotografů. A má úspěchy. Nejen proto, že je Petra Růžičková se svými 185 centimetry nejvyšší modelkou v České republice.

Když se otvíral nový luxusní music club a restaurant PRAH v Rybné ulici, pár lidí opravdu nešlo přehlédnout. Jakub Kohák byl slyšet prakticky i v době, kdy nemluvil, Inna Puhajková rozdávala úsměvy na všechny strany, Dominika Myslivcová dorazila výjimečně bez růžové. No, a Petra Růžičková byla jasně nejvyšší ženou v podniku. Tam, kde měly její kolegyně hlavu, jí končila ramena. Takové parametry jsou ideální spíše pro basketbalistku. Na druhou stranu mají nespornou výhodu i v drsné modelingové branži. Sama Petra přiznává, že z ní muži mají respekt. Rozhodně se jim nedivíme.

Růžičková však zaujme i ryze ženskými prostředky. Je prostě sexy. Nicméně pánové, jestli máte deprese, když jste o číslo, dvě menší než vaše partnerka, s Petrou se raději ani nebavte. Nemáte-li ke dvou metrům, mohli byste odejít s hodně pošramoceným sebevědomím.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama