reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Pondělí 15.07.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Užijte si Vánoce se SPORT 5! Hlasuj v pořadu UKAŽ SE! a vyhraj!

Lis 28, 2017 | Nejnovější

reklama

Blíží se čas, kdy pod vánočním stromečkem najdeme dárky, po kterých jsme celý rok toužili. Nebo naopak takové, o kterých se nám ani nesnilo. Televizní stanice SPORT 5 však naděluje mnohem dříve. Navíc pro to nemusíte udělat skoro vůbec nic.

Nový sportovně-hudební pořad, který moderuje známá rapperka Sharkass, je tím nejlepším řešením, jak si užít zábavu a dostat ještě něco navíc. Stanice SPORT 5, na které se UKAŽ SE! pravidelně vysílá, totiž naděluje doslova hromadu dárků, například parádní věci od společnosti Sencor či Babyliss. Pokud se chcete zapojit i vy, stačí se na webových stránkách sport5.cz zapojit do hlasování ve FirstStyle PARADE.

Sledovat nový pořad se však rozhodně vyplatí nejen proto, že si z toho můžete odnést řadu parádních cen. UKAŽ SE! má však „koule“ se vším všudy. Spojily se totiž s kapacity z hudební branže jako je třeba Michal David, Linda Finková a další. To už je samo o sobě zárukou kvality. Když interpret pošle svůj song,má k dispozici poradce, kteří poznají, jestli z něj může něco být. Žádná podobná soutěž momentálně v České republice neexistuje. Takže nalaďte SPORT5, ale ještě předtím si odhlasujte to své. Nechat ležet ceny jen tak? To nemá moc logiku…

Kdy se bude v prosinci vysílat?
Premiéra: 2.12. v 11:00
Reprizy: 2.12. 22:10, 3.12. 15:20, 4.12. 17:25, 5.12. 21:20

Foto: Sport5, Pixabay

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama