reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Čtvrtek 18.07.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Už se to blíží: Lístky na koncert Vondráčkové ještě jsou!

Led 7, 2018 | Nejnovější

reklama

Bude to velké, grandiózní a úžasné. Aby také ne! Už 20. ledna se do O2 arény chystá koncert, který osloví fanoušky hudby napříč generacemi. To ovšem dokáže jen málokdo. Jednou z takových zpěvaček je bezesporu Helena Vondráčková.

Letos jí bude jedenasedmdesát let. Můžete si o ní myslet všechno možné, ale několik věcí Heleně Vondráčkové upřít nelze. Stále má dokonalý hlas, postavu jako ze žurnálu, kterou jí závidí kdejaká třicítka. A jakýkoli koncert stále bez problémů „udýchá“, což také není jen tak samo sebou. Není se proto čemu divit, že lístky na koncert v 02 aréně jsou na dračku. Vzhledem ke kapacitě místa jsou však stále k dostání a stále tak máte možnost dostat se na show, kterou má na starost osvědčená dvojice Oldřich Lichtenberg a Michal David.

Písničky nestárnoucí zpěvačky zná doslova každý, ať už mladý, nebo starý. Takže je jasé, že repertoár koncertu bude uzpůsoben pro všechny. Navíc se nepředstaví jen sama Vondráčková, ale bude mít i hvězdné hosty. jen namátkou se 20. ledna v O2 aréně představí Vašo Patejdl, Josef Vojtek, již zmíněný hotmaker Michal David a mnoho dalších. Tohle si zkrátka nemůžete nechat ujít!

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama