reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Středa 22.05.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Ultra sexy Simona Krainová ví, jaké prádlo dokáže ženám zvednout sebevědomí

Lis 22, 2017 | Nejnovější

reklama

Simona Krainová nafotila novou kolekci pro slovenskou módní značku spodního prádla. Na snímcích je neskutečně sexy! Čtyřiačtyřicetiletá topmodelka je stále velkou inspirací pro tisíce žen, které ji milují a snem mnoha mužů. A není divu! Která jiná česká modelka může po čtyřicítce říct, že je takhle sexy?

Během focení nové kolekce pro slovenskou módní značku se Simona ukázala v podvazcích a předvedla, že i po čtyřicítce může být žena pekelně přitažlivá! „Já jsem si to focení pro Bepon opravdu užívala a těší mě, že mi byly dány takové geny, díky kterým si mohu stále dovolit fotit podobné kolekce,” prozradila Krainová. „Rafinovaná kolekce punčoch vychází z návrhů této topmodelky, která je silnou ženou, milující matkou a manželkou,“ dodává Bepon.

„Každá žena by se měla umět cítit sexy, a to se nám myslím v této kolekci podařilo,“ dodala Simona. Do kolekce přispěl kreativním nápadem a obohatil ji o zajímavé pánské ponožky také její manžel Karel Vágner, který mohl na své milované manželce oči nechat. „Simona je mou velkou múzou,“ prozradil. Na úchvatné fotky s českou topmodelkou se podívejte v naší fotogalerii. Celá kolekce bude v prodeji postupně v průběhu listopadu a prosince 2017.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama