reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Neděle 14.04.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

UKAŽ SE! a staň se hvězdou showbyznysu

Úno 19, 2018 | Nejnovější

reklama

Umíš zpívat? Chceš to všem ukázat a stát se hvězdou showbyznysu? Tak čti dál! Televizní stanice SPORT 5 pokračuje v jedinečném projektu UKAŽ SE!, který může talentované zpěváky a zpěvačky doslova nakopnout k hvězdným výšinám.

Něco takového tu ještě nebylo. Už jsme si zvykli na nejrůznější SuperStar a další pořady, které už jsou však tak nějak přežité. Nebaví. Navíc, kdo si dnes vzpomene na druhého, třetího či osmého například z první řady této pěvecké soutěže? Bude vás asi hodně málo, protože je to zkrátka o ničem. Takový člověk tím většinou skončí, nikdo se o něj dále nezajímá. Pokud se tedy náhodou nestane ministrem zdravotnictví jako Adam Vojtěch. UKAŽ SE! je v tomto ohledu naprosto odlišný projekt.

SPORT 5 na to jde úplně jinak. Spojili se totiž s kapacitami z hudební branže jako je třeba Michal David, Linda Finková a další. To už je samo o sobě zárukou kvality. Navíc každému přihlášenému jsou k dispozici poradci, kteří rozpoznají, zda z něj může něco být. A pokud ano, jde to ráz na ráz. Žádné za rok, za dva nebo nikdy. Prostě se rovnou na věc a interpret na sobě začne makat, resp. na své kariéře.

Další díl (už desátý) pořadu UKAŽ SE! bude SPORT 5 vysílat 24. února od 11. hodin dopoledne. Show provází známá rapperka Sharkass a objeví se v ní i řada známých sportovců, kteří se s diváky opět podělí se svými názory nejen na hudbu. Hitparádu můžete sledovat i na stránkách magazínu FirstStyle (www.firstyle.cz) a samozřejmě i na webovkách SPORT 5 (www.sport5.cz). Přihlásit se může úplně každý. Důležité je také vědět, že se vyplatí hlasovat v hitparádě na zmíněných webech. V každém díle je totiž vylosovaný jeden z vás a ve hře je vždy například Bluetooth reproduktor IPX5sportovní stereo sluchátkaelektrický holící strojekmeteorologická stanice a další super ceny od společnosti Sencor.

Foto: Sport 5, Pixabay

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama