reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Čtvrtek 25.04.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Tyhle skvosty dostanou kočky z Miss Beauty! Finále už zítra v klubu Mecca!

Říj 14, 2016 | Nejnovější

reklama

V České republice není mnoho firem, které navazují na tradici a možná se posunuly ještě o patro výš. Pokud to vůbec jde, protože jablonecká společnost Šenýr Bijoux je právem oslavována doslova po celém světě. Stojí za tím ale spousta práce a úsilí.

Už zítra se uskuteční finále prestižní soutěže krásy Miss Beauty. Klub Mecca bude od 20. hodin středobodem zájmu nejen médií, ale samozřejmě i těch z vás, kteří si chtějí užít super program. Více informací o finále Miss Beauty najdete na webových stránkách soutěže nebo na Facebooku. Není náhodou, že u toho nechybí ani právě Šenýr Bijoux.

Majitelka známé značky Olga Kopalová totiž vítězce, I. vicemiss, II. vicemiss vyrobila korunky, které si v ničem nezadají s nejprestižnějšími soutěžemi po celém světě. Šenýr totiž dodává šperky do Brazílie, Barmy, USA a dalších zemí. „Vyrábíme prvotřídní bižuterii s originálním designem – náhrdelníky, brože, korunky, náramky, náušnice, prsteny, soupravy, hřebínky, spony, ale i kšandy, spodní prádlo, tílka, kravaty a dokonce i   doplňky pro slavnostní chvíle Vašich mazlíčků, například obojky, vodítka, sponečky pro psy a kočky,“ usmívá se Kopalová. Tradice šperkařství má v rodině už od roku 1900. A na jejích výrobcích jsou kvalita a zkušenosi vidět.

Foto: Šenýr Bijoux

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama