reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Pondělí 17.06.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Tříletý syn Bořka Slezáčka válcoval děti extra fíglem

Pro 28, 2016 | Nejnovější

reklama

Jako příslovečný trn mezi růžemi se v Europarku Štěrboholy vyjímal mezi slavnými maminkami jediný otec – moderátor BOŘEK SLEZÁČEK (48).

Na kluziště si vyrazil se svými dvěma syny. „Kolja už brusle má, Andy na nich zatím nikdy nestál. Jsou mu ale teprve tři,“ říká Bořek k bruslařským zkušenostem svých synů. I když ale tentokrát přišli bez bruslí, při soutěžích, které byly pro děti připraveny, si kluci vedli skvěle. Mladší Andrej se například strefoval balónky do koše odrazem od ledu, tedy stylem, který by si nikdo příčetný nezvolil, leč malý Slezáček trefil všechno a zaslouženě si odnesl jednu z cen.

A jak je na tom s ledem a bruslením tatínek? „Je to náhoda, ale moje první opravdové bruslení je jedna z mála naprosto jasných vzpomínek z mého dětství. Vidím to naprosto zřetelně. Zimní stadion v Ostravě a moje první kanady. Byly hnědo-černé se žlutými tkaničkami,“ zavzpomínal Bořek a vzápětí ještě doplnil: „Tedy předtím už jsem trochu bruslil na rybníku, ale to jsem měl takové ty kačenky – dva nože na každé brusli, takže vlastně minisáňky na každé nožičce.“

Foto: Europark Štěrboholy

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama