reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Čtvrtek 25.04.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Tři Angeliky: Prsa ne, jen čištění pleti!

Led 29, 2016 | Nejnovější

reklama

Betka Bartošová, Kamila Nývltová a Míša Gemrotová. Tři zpěvačky, které alternují Angeliku ve stejnojmenném muzikál Divadla Broadway vyrazily do Prague aestetic Clinic za kolegou pěvcem, v současné době ale generálním ředitelem a dermatovenerologem Alim Amirim ze zmíněného zařízení na zkrášlovací kúru.

„Absolvují ošetření a čištění pleti, její regeneraci a můžeme odstranit na našem přistojí i případné chloupky. Vše je bezbolestné a bezproblémové,“ vysvětlil na úvod Ali. „Je to potřebné. V divadle, když hrajeme, se samozřejmě líčíme, což pleti zřejmě tolik neprospívá, takže jsme nabídku kliniky rády využily,“ jednohlasně informovaly dámy. Ještě před samotným zákrokem samy vyšetřily pana doktora Amiriho, poslechly si jeho srdce a sdělily mu diagnózu, že je úplně zdráv. Pak si pohrály i s prsními implantáty, které je zaujaly, ovšem spíše jako hračka a touhu nechat si je „nainstalovat“ zamítly s tím, že zatím zůstanou jejich prsa přírodní. Výjimku tvořila jen Míša Gemrotová, které by se k loni již zavedeným zvětšovačům už další zřejmě nevešly.

A pak se šlo na věc. Odlíčení, zákrok a pleť byla jak vymalovaná. „My jsme podstoupily tenhle zákrok i proto, abychom se Pepovi Vojtkovi a Marianu Vojtkovi tedy našim Peyracům líbily. Jsem zvědavá, co zase oni udělají pro své Angeliky a s jakým vylepšením přijdou,“ s úsměvem sdělila Nývltová. I pan doktor Ali Amiri, jinak pátý ze SuperStar v roce 2005, byl se svou prací i prací kolegyně viditelně spokojen. A co zpěv? „V současné době veškerý čas patří mé klinice. Občas si zazpívám a zahraji na kytaru tady ve své kanceláři, když mám chvilku volna. Je to můj nejlepší relax. A co bude dál? Uvidím, ale se zpíváním skončit nechci, takže časem snad skloubím kliniku i zpěv ke spokojenosti klientů i mých příznivců,“ dodal Ali Amiri a šel se věnovat dalším lékařským povinnostem.

Foto: Herminapress

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama