reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Sobota 22.06.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Třetí nejkrásnější Češka ukázala přítele! Je to mistr republiky v cyklistice

Zář 21, 2018 | Nejnovější

reklama

Česká Miss Earth 2018, třetí nejkrásnější Češka letošního roku Tereza Křivánková už není k mání. Na premiéře filmu Po čem muži touží se objevila s novým partnerem.  S bývalým vrcholovým cyklistou, mistrem České republiky Tomášem Koudelou randí už několik měsíců.

Seznámili se jen pár dní před finále České Miss a už spolu bydlí! „Nedávno jsme se k němu přestěhovala a jsme spolu moc šťastní,“ říká zamilovaná blondýnka. Její partner po ukončené sportovní kariéře kvůi zranění podniká. A čím Křivánkovou zaujal? „Upřímností a svojí čistou duší,“ prozrazuje Tereza.

Zvládnout budou muset brzy měsíční odloučení. Už za dva týdny odlétá Křivánková reprezentovat Českou republiku na světovou soutěž Miss Earth na Filipíny. „Přítel je tolerantní, odloučení se nebojím. A přeci jenom máme skype, mobil. Určitě nebudu na konci světa odloučená,“ říká.

Přípravy na světovou soutěž jsou v plném proudu. „Řešíme šaty, kostýmy, líčení. Větší část příprav mám už za sebou. Musela jsem odevzdat spousty fotek, videa. Sebou vezu troje večerní šaty, které mi navrhuje Petra Pilařová a patnáctery koktejlky. Finále je 4. listopadu, tak mi držte palce,“ uzavřela Křivánková, která je pracovně jako modelka velmi úspěšná. Ještě před odletem ji čeká prestižní focení pro známou značku a také módní přehlídka pro Natali Ruden.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama