reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Středa 22.05.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Tradiční rozvozci potravin selhávají? Nevadí. V JO pro vás máme skvělé řešení

Bře 23, 2020 | Lifestyle, Nejnovější

reklama

Máte pocit, že tradiční do rozvozci potravin nestíhají nebo dokonce selhávají? Objednali jste si a jídlo Vám nedorazilo?  Nechcete čekat? A chcete dovoz až k vám domů za bezkonkurenční ceny. Pak Vám doporučujeme  Gastro Plch, on-line dovozce kvalitních potravin za špičkové ceny.

Možnost objednání přímo na www.gastroplch.cz. Starší lidé mohou objednávat i telefonicky, u příjemných operátorů, kteří pomohou s objednávkou.

Rozvozové dny jsou zde:
Pondělí
Mladá Boleslav-Nymburk – Poděbrady – Liberec – Jablonec nad Nisou – Semily – Frýdlant – Harachov – Mělník – Neratovice

Úterý
Litoměřice – Děčín – Ústí nad Labem – Teplice – Louny – Česká Lípa – Rumburk – Varnsdorf – Šluknov – Praha – Kladno – Beroun – Rokycany – Roudnice nad Labem – Mělník

Středa
Česká Lípa – Nový Bor – Doksy – Mladá Boleslav – Poděbrady – Nymburk – Roudnice nad Labem – Praha – Mělník

Čtvrtek
Mělník – Mladá Boleslav – Nymburk – Poděbrady – Liberec – Jablonec nad Nisou – Semily – Frýdlant – Harachov – Litoměřice – Děčín – Ústí nad Labem – Teplice – Louny – Praha – Kladno – Beroun – Rokycany

Pátek
Česká Lípa – Rumburk – Varnsdorf – Šluknov – Mělník – Roudnice nad Labem – Litoměřice – Mladá Boleslav

Dovoz je pochopitelně ZDARMA a navíc, pro čtenáře našeho magazínu jsme připravili 7% slevu, pokud při objednávce zmíníte, že nakupujete z magazínu a zároveň pro Vás Gastro Plch připravil i soutěž. A to takovou, že ke každé 50-té objednávce bude i láhev Bohemia Sekt ZDARMA! Tak neváhejte a objednávejte na GASTRO PLCH.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama