reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Středa 24.04.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Tohle je zase co? Myslivcová si hraje na Kajínka?

Srp 21, 2017 | Nejnovější

reklama

Tahle holka už roupama neví, co by prováděla. Díky svým youtube kanálům a smlouvám s několika firmami má peněz, že slovo práce zná jen ze slovníku. DOMINIKA MYSLIVCOVÁ (22) se evidentně nudí a občas přijde s věcí, nad kterou zůstává rozum stát!

Ano, uznáváme, že růžová blondýna má také srdce na pravém místě, protože už nejednou pomohla lidem, kteří to opravdu potřebovali. Stačí vzpomenout na postižené holčičky Karolínku a Terezku. To však neznamená, že Dominice sem tam „nehrábne“ dokonce i v rámci charity. Na svůj profil na sociálních sítích si totiž dala fotku v zeleném tričku. Na tom by samozřejmě nebylo nic zvláštního (když přehlédneme fakt, že chodí vlastně jen v růžové), kdyby ovšem její outfit nevzbuzoval dojem, že z něj právě vysvlékla Jiřího Kajínka! Ano, TOHO Kajínka, které nedávno omilostnil prezident Zeman. Nebo že by ho přeci jen ukecala na nějakou charitu? Necháme se překvapit.

Samozřejmě jsme chtěli vědět, co zase kuje za pikle „Nebuďte zvědaví, budete brzo staří,“ reagovala se smíchem česká Barbie. „Jediné, co vám prozradím je, že jde opravdu o charitativní věc. Na podrobnosti si počkejte.“ Jindy sdílná bloncka tentokrát vážně neřekla ani slovo, dokonce ani nenaznačila, o co by mohlo jít. Tak si počkáme a uvidíme. Třeba to bude hloupost a Domča chce jen nachytat další body za popularitu. Ale co když ne?

Foto: sociální sítě, archiv Dominiky Myslivcové

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama