reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Čtvrtek 25.04.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

To je borec! Tom Sean vyhrál hitparádu rádia Kiss

Dub 26, 2019 | Nejnovější

reklama

Kolik zpěváků si může říci, že vyhráli nějakou hitparádu? Myslíme tím samozřejmě prestižní žebříček, žádné „lidové“ ocenění v Horní Dolní. A kolik z nich může tvrdit, že se jim to povedlo v hned na začátku kariéry? Mladý Tom Sean už mezi tyto umělce patří. Vyhrál totiž hitparádu rádia Kiss, a to mu ještě nebylo 15 let!

Ne nadarmo se o něm říká, že je to český Justin Bieber. Andělská tvářička, na kterou už dnes letí holky a hlavně skvělý hlas. To je kombinace, která Tomovi dává velkou šanci prosadit se až na vrchol showbyznysu. Samozřejmě i on si naštěstí uvědomuje, že cesta je ještě pořádně dlouhá a bude muset překonat hodně překážek. Nepatří mezi kluky, kteří by měli nos nahoru a mysleli si, že jim vše spadne samo k nohám. Ovšem vítězství v prestižní hitparádě rádia Kiss s hitem Reach the Stars je určitě skvělým počinem a důkazem, že jeho hudba lidi oslovuje, baví je a umí ji ocenit. A to možná hřeje u srdce ještě více, než jakékoli ocenění.

Za vzestupem nevlastního bratra hvězdy televize Prima Davida Gránského částečně stojí i lidé, kteří „mají na svědomí“ úspěchy Dominiky Myslivcové. Její hit Barbie girl vidělo na YouTube téměř 80 milionů lidí, takže je jasné, že své práci rozumějí. Máme očekávat duet Barbie a Kena? Zatím je to prý ve hvězdách, ale jak se říká – nic není nemožné. V každém případě se všichni moc těšíme, s čím Tom přijde. Jestli to bude taková pecka, jako Reach the Stars, tak opět smekneme klobouk…

Foto: Instagram

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama