reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Neděle 14.04.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

To bylo slávy! Nový klub PRAH nabízí to nejlepší

Bře 14, 2018 | Nejnovější

reklama

Originální, nový, neotřelý. Takový je nový music club a restaurant PRAH, který najdete v centru české metropole. Každý si tam najde to své, v jedinečné atmosféře se budete cítit přesně tak, jak potřebujete a chcete. Tak jako hosté, kteří si nenechali ujít oficiální otevření.

Možná si říkáte, že Praha už nemá kapacitu na nové kluby. Je to však jen zdání. Vždycky totiž záleží na nápadu a stylu, jakým svoji myšlenku pojmete. Majitelé podniku, který najdete na adrese Rybná 9, vsadili na jedinečnost. Něco takového totiž v hlavním městě nenajdete. Vstoupíte do nové dimenze světa nekončící gastronomie a té nejlepší muziky. Tato kombinace je dokonalá. Pobavit se a přitom se dobře najíst? To je přeci super! Pečlivě vybraný tým číšníků a servírek se postará o vaše pohodlí třeba i diskrétním prostředí s privátními zónami, kde budete mít klid na tajné rande nebo třeba neformální obchodní schůzku.

Klub PRAH se splněným snem každého, kdo má rád exkluzivní prostředí, které vhodně doplňují nejkrásnější tanečnice, šikovní barmani, kteří vám vytvoří speciální drinky i kuchyně, ke které se budete rádi vracet. „Pěkné, pěkné to tu je. Jsem ráda, že vznikl klub na úrovni,“ pochvalovala si například bývalá Miss Andrea Bezděková. Právě ona spolu s Anetou Vignerovou, Dominikou Myslivcovou, Veronikou Kopřivovou, Jakubem Kohákem, Innou Puhajkovou a dalšími celebritami nový podnik otevřela.

Klub PRAH má však ještě další nespornou výhodu. Otevřený je totiž prakticky non-stop, a to včetně kuchyně. Takovou službu na jiném podobném místě v Praze nenabídnou. Nicméně, vyzkoušet to zkrátka musíte na vlastní kůži. Přijďte sami posoudit, jak vypadá nová dimenze zábavy.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama