reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Čtvrtek 18.07.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Terminátor Vémola ukázal tělo! Karlosi, to je nářadí

Zář 9, 2020 | Nejnovější

reklama

Když se Karlos „Terminátor“ Vémola svlékne do půl těla, je z toho pořádné pozdvižení. Ženy a dívky nejrůznějších věkových kategorií omdlévají úžasem a šeptají si při pohledu na partnery cosi o nesplněných snech. Muži buď uznale pokývají hlavou, nebo závistivě utrousí nějakou uštěpačnou poznámku. V každém případě Karlos je kus chlapa, který se teď předvádí jiné roli, než boj. Stal se totiž tváří největšího e-shopu pro profíky i amatéry NářadíproVás.cz.

Býval dobrým zápasníkem, ale spáchal ten nejhorší hřích, protože se stal nejlepším a porážel své slabší kolegy. Snažili se ho zmlátit, on však dlouho odolával. Bojovník, který mlátí jiné bojovníky. Karlos Vémola. Terminátor. Vzpomínáte na populární seriál Odpadlík, z nějž jsme parafrázovali zřejmě nejslavnější úvodní souvětí? Tak vězte, že při pohledu na Karlose by bledl závistí i hlavní hrdina seriálu Lorenzo Lamas. Jinak samozřejmě také kus chlapa.

V každém případě český Terminátor není jen „mlátička“, jak by si možná mohl někdo myslet. V soukromí je to celkem sympatický chlapík, který se doma hodí i na jiné věci, než je zastrašení zlobivého souseda. Například nemá problém něco opravit. Možná i proto si ho vybral náš největší internetový obchod s nářadím pro profesionály i amatéry NářadíproVás.cz. Ani se snad nemusíme zmiňovat, že zpocený Karlos s nějakým tím pořádným nářadím v ruce…no, dámy, co více si můžete přát? Snad aby se z něj stal hodinový manžel a jednou dorazil i k vám domů.

Vypadat jako Vémola je samozřejmě splněným přáním mnoha chlapů. Ale ruku na srdce, povede se to jen těm nejzarputilejším a nejodhodlanějším. Pro všechny ostatní je tu alespoň fakt, že mohou používat stejné nářadí, jako Karlos. A kde jinde si ho vybrat, než na NářadíproVás.cz.

Povedené video s Karlosem najdete zde:
https://youtu.be/3HD3-951I5w

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama