reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Neděle 14.04.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Táňa Kuchařová: Letos chci zlepšit svůj rekord!

Kvě 13, 2016 | Nejnovější

reklama

Před dvěma lety si modelka a samozřejmě i Miss World 2006, TAŤÁNA KUCHAŘOVÁ (28), vytvořila na adidas Běhu pro ženy osobní rekord. Pětikilometrovou trasu uběhla za 30 minut a 30 sekund.

Jak přiznala, v závěru si sáhla na dno sil, ale povzbuzování diváků jí vyhecovalo a do cíle doběhla sice notně uondaná, ale spokojená. „To je pravda. Před samotnou akcí jsem si pětikilometrovou trasu zaběhla tréninkově za 32 minut. No a
v oficiální části to bylo o minutu a půl lepší. Paráda, byla jsem pyšná. Ovšem letos chci tenhle svůj rekord zase pokořit. Říkám chci, nevím, jak to dopadne, ale nebudu šidit přípravu a snad to klapne. Běhám ráda a s chutí. Baví mě to. Ondřej se mnou občas také vyběhne ven, ale tak výrazně ho tahle sportovní disciplína zase nechytla,“ svěřila se Kuchařová na prezentaci nových dámských běžeckých bot v galerii Hauch.

Jak ovšem doplnila, běhání, které vážněji provozuje zhruba tři roky, není její jedinou volnočasovou kratochvílí. „Já jsem byla od malička pohybově nadaná, takže sport a aktivita mě stále provázejí. Pořád tancuji, chodím hrát tenis a třeba jezdím i na koni. A musím se pochválit, že dost dobře. Jednou, někdy v budoucnu, bych si vlastního koníka ráda pořídila. Teď si ovšem tuhle choutku nechám zajít, protože mě většinu času zabírá modeling, focení no a samozřejmě, jak jsem řekla, ve chvílích volna i pohybové aktivity. Nemohla bych mu věnovat čas a náležitou péči. Takže ano, koně miluji, ráda si vyjedu, když je krásný den, ovšem majitelkou budu až později,“ dodala Táňa Kuchařová, s níž se na prezentaci běžeckých bot představila i moderátorka Zorka Hejdová a také herečka Míša Maurerová.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama