reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Pondělí 22.07.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Takhle vypadá kometa! Myslivcová válcuje český showbyznys!

Kvě 13, 2016 | TOP

reklama

Tomu se říká masakr! Samozřejmě v dobrém slova smyslu, protože DOMINIKA MYSLIVCOVÁ (21) momentálně válcuje český showbyznys stejně, jako hokejový nároďák své soupeře na mistrovství světa v Moskvě. Sexy blondýnka má nášlápnuto, aby se ve velmi krátké době stala jednou z nejvýraznějších tváří naší mediální scény. 

Ne, nezbláznili jsme se ani nemáme momentální záchvat blonďatého zatmění. Fakta a data totiž hovoří naprosto jasně. Počítejte s námi, co si může Dominika za posledních několik týdnů připsat na futro jako parádní zářez.

Za prvé je to natočení videoklipu, který během týdne nasbíral více než čtvrt milionů shlédnutí. Další se prý už chystají. Ještě před tím se česká Barbie prosadila na stránky magazínu Playboy, o čemž některé „celebrity“ sní celý život a stejně se jim to nepovede. Z toho pak samozřejmě plynou další lukrativní nabídky.

Jen námatkou – Myslivcová se stala tváří Ondrášovky a řeší natáčení hned tři celovečerních filmů. Reklamní smlouvu uzavřela i s televizí O2. To už je celkem slušná sbírka! Jsme zvědaví, kde se tohle zastaví. Pokud vůbec…

Foto: Ivan Štefko, Filip Matušinský, archiv

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama