reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Pondělí 22.07.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Takhle umí odpočívat stylista hvězd Filip Vaněk

Říj 6, 2017 | Nejnovější

reklama

Hodně práce, stres a vyčerpání. To někdy zažívá každý a zná to dobře i stylista hvězd Filip Vaněk. Jsou chvíle, kdy si chce od lidí odpočinout, zajít si na masáž, naložit se do vířivky, dát si skleničku vína a jen tak relaxovat. Objevil místo v centru Prahy, kde si to může do sytosti užít!

Filip Vaněk je požitkář a vše – stejně jako život, tak vysněnou profesi, si umí užívat. Relax si užívá dvojnásob.„Objevil jsem na doporučení přátel luxusním spa v hotelu Emblem u Starosměstského náměstí a musím říct, že je to pecka. Kromě skvělých služeb vás dostane i ten nádherný výhled na Prahu. Z terasy jsou vidět Hradčana, no co víc si přát,“ říká Filip Vaněk.

Sauna, masáže, na střeše vířivka, kde můžete být sami nebo se svou drahou polovičkou. Kromě toho skvělé šampaňské, ovoce, nebo něco jiného, co máte rádi. „Jako užívám si to maximálně. Je to místo, kam lze utéct z ruchu velkoměsta, a přitom nemusíte jet přes půlku Prahy. Takhle podle mě má vypadat wellnes,” svěřil se stylista.

Kromě toho si zde můžeze zajít na kosmetiku, manikůru, pedikůru a z Emblemu tak odcházíte nejenom odpočatí, ale i svěží a upravení. „Když si dám takový půl den relaxu, tak mám normálně spoustu energie navíc a hned už vymýšlím, co udělám, jaké další projekty a napadá mě spousta věcí. Opravdu to strašně moc funguje a všem to jenom doporučuji,” říká Filip Vaněk.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama