reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Sobota 20.04.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Tak to je něco! Michal David se zbláznil do Myslivcové, udělá s ní song!

Úno 18, 2016 | Nejnovější

reklama

Česká Barbie DOMINIKA MYSLIVCOVÁ (21) má nejspíš v půlce února druhé vánoce. Nejenže dostala růžové auto a stala se tak jednou z mnoha spokojených klientek projektu Auto za stovku. Ale také se jí splni dětský sen, včera se sešla s legendou české pop music MICHALEM DAVIDEM (55)! Navíc to byl Mistr sám, kdo ji oslovil.

Když jela do Prahy, aby si převzala svůj růžový bonbónek, vůbec netušila, co se stane. Je jasné, že na tenhle den jen tak nezapomene. Michal David ji totiž svými songy provázel už odmalička, ona ho už jako malá holka zbožnovala „Když jsem se dozvěděla, že by se se mnou chtěl setkat, nevěřila jsem tomu. Fakt jsem myslela, že je to nějaký žertík a že se mě nějaký závistivec  chce pomstít,“ potvrdila viditelně zaskočená Dominika. Přesto se v novém Hyundai i10 vydala do zpěvákova sídla kousek od Prahy. „Pořád jsem koukala do zpětného zrcátka, jestli za mnou někdo nejede a netočí to a v autě jsem hledala skryté kamery. Na jednu stranu jsem se těšila, na druhou to ale vše bylo tak strašně neuvěřitelné!“

Myslivcová se také pochlubila, že dostala od Michala dva lístky na premiéru muzikálu Angelika, a také na nový film Davida  Decibely lásky (více ZDE). Sice už byla na premiéře, ale byla z toho tak nadšená, že si vyžebrala repete. Tajně snila, že by si jednou třeba mohla nějaký z jeho hitů zazpívat.

A teď je to tady! „Ano, s Dominikou jsem opravdu mluvil. Když jsem si přečetl, že je v Praze a že si vyzvedává ten malý bonbonek, tak jsem poprosil svůj team, aby mi na ni sehnali číslo. Pak už to bylo dost jednoduché, i když jsem citil, že si myslí, že je to nějaký vtip. Bylo to docela zábavné. Obddivuji ji za to, co na internetu dosáhla a také proto jsme se velmi rychle  dohodli, že spolu uděláme pecku v Angličtině. Věřím, že všichni její fanoušci budou mít alespoň takovou radost, jakou měla ona,“ potvrdil nám hitmaker. Jestli se písnička bude točit kolem růžové zatím neprozradil. V každém případě my budeme vše pozorně sledovat a vy budete mít informace jako první! Na diskusi se můžete podívat ZDE.

Foto: Dominika Myslivcová, Filip Matušnský 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama