reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Sobota 20.04.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Kde na to ta bloncka bere? Myslivcová zveřejnila video z dovolené v Karibiku!

Led 23, 2017 | Nejnovější

reklama

Jsou věci mezi nebem a zemí, kterým prostě nerozumíme. Ono se po nich ani moc nevyplatí pátrat, protože vás to ještě víc naštve. DOMINIKA MYSLIVCOVÁ (22) trávila Vánoce a příchod nového roku luxusní plavbou po Karibiku. Vzal s sebou sestru  a maminku. Kde na to ale bere?

Když se podíváte na video pod článkem, na chvíli vás zahřeje. Což je v počasí, které momentálně v České republice panuje, jistě dobrá zpráva. Pak si ale začnete říkat, co růžová bloncka dělá tak extra, že si něco takového může dovolit. Plavba na Allure of The Seas totiž rozhodně nebyla levnou záležitostí. „Myslíte, že jsem jediná, kdo jezdí na dovolenou? Určitě ne. Prostě šetřím a slušně vydělávám,“ usmívá se spokojeně Myslivcová. Faktem je, že nějaké penízky jí asi opravdu tečou.

Na youtube patří mezi nejsledovanější osobnosti u nás, v loňském roce natočila několik videoklipů, je tváří prestižních značek. Navíc její růžový blog na yotube sledují statisíce fanoušků. A i když tomu mnozí z nás pořád nemohou uvěřit, je to opravdu dobrý zdroj financí nejen pro Dominiku, ale mnoho dalších youtuberů. Nezapomínejme, že Dominika pořád drží český rekord, který je zhruba 62 milionů shlédnutí!

Když se podíváte, kolik článků o Myslivcové za poslední rok vyšlo napříč mediálním světem, budete muset uznat, že ta holka je prostě zajímavá. Přesto, že to spousta z vás nemusí dvakrát dobře kousat. Fakta však hovoří jasně. A co si budeme povídat, česká Barbie nebude mít ani nouzi o nápadníky. Když se to šikovně navlékne, taková dovča pak není problém. Ve vší počesnosti, samozřejmě. Můžete si tak stokrát závidět nebo i nadávat, ale nejspíš s tím vůbec nic neuděláte. Možná je to dokonce  jen šikovná marketingová akce společnosti, která ty zájezdy prodává. U všech fotek má totiž Dominika „archiv Cruise and travel“. A to, že Dominika všechno natáčí na GoPro a nezapomíná to náležitě zdůraznit, to asi také nebude samo sebou. Co myslíte?

                                                                                                                                      Foto: archiv Cruise and travel

 

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama