reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Středa 22.05.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Štěpánka Duchková ztratila dítě. Ale jen jedno a jednou…

Říj 1, 2016 | Nejnovější

reklama

Zabavit, a hlavně uhlídat, šestiletá dvojčata, není jenom tak. Své o tom ví moderátorka Štěpánka Duchková. Ta si uplynulý víkend se svými dvěma kluky, Adamem a Honzíkem, vyrazila na brusle do pražského nákupního centra Europark Štěrboholy, které pro své návštěvníky jako každý rok připravilo krytou ledovou plochu. 

V rámci jejího slavnostního otevření procházel areálem famózní průvod vesmírných postav. A právě ten připomněl Štěpánce moment, kdy se jí jedno dítko na nedávné dovolené ve Španělsku v podobném průvodu ztratilo. „Byl to tříkrálový průvod, kdy ti Tři králové šli úplně vpředu a rozhazovali bonbóny. Naše dítě, poháněné chamtivostí, se tak dralo vpřed, až se ztratilo. Následně ale řvalo tolik, že jsme ho i v tom davu brzo našli,“ směje se Štěpánka. A hned také dodává, že to bylo vůbec poprvé a snad naposled, co ztratila dítě, jelikož jinak si ji děti všude dost hlídají…

Na dovolenou jezdí ovšem čtyřčlenná rodina oblíbené moderátorky nejenom do teplých, ale i do studených krajin. Na zimním sportování je prý ale pro Štěpánku otravné, že musí nejdříve teple obléknout jak sebe, tak děti, což zabere dost času. Není tedy divu, že bruslení pěkně v teple, uprostřed nákupního centra, si sympatická maminka nemůže vynachválit!

 Foto: Europark

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama