reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Středa 28.02.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Starý kocour přišel podpořit šéfa myší

Lis 30, 2018 | Nejnovější

reklama

Na premiéru pohádkového muzikálu Kocour v botách dorazil coby divák Michal Kavalčík s partnerkou Zuzankou a kočárkový doprovod jim dělal čtyřměsíční synek Dave Martin.

„Nemohli jsme tu chybět. Já v tomhle kousku také hraji, alternujeme se s Bronislavem Kotišem ve skvělé roli starého kocoura, on to má na triku dnes, já naskočím za pár dnů. Ovšem, co je důležitější, přišli jsme podpořit dalšího mého syna Alexe, který na jeviště nastoupí jako myší leader. No a spolu si na zdejších prknech zahrajeme 9. prosince,“ informoval Michal.

Po skončeném představení tatínek jen zářil. Nejenže se mu rodinný muzikálek (trvá 80 minut) hodně zamlouval a měl prý náboj, ale uspokojil ho i výkon Alexe. Jak se svěřil, měl z něj radost a těší se na první společné vystoupení. A co Dave Martin?

„I on byl v dobrém rozmaru. Vydržel napjatě dvacet minut sledovat děj, ale pak se projevila miminkovská únava po náročném dni a trošku si schrupnul. Určitě ovšem nebyl na téhle pohádce naposledy a příště třeba zmákne druhou půlku,“ s úsměvem vysvětlil Kavalčík.

A jelikož nejen prací a kulturou živ je člověk, přišla řeč i na Vánoce. „Ještě nějaký čas do Štědrého dne zbývá, takže zatím žádný stres. My budeme slavit nekrásnější svátky na Moravě a jsme klasici. Tradičně tedy bude stromeček, kapr, salát, pár kuřecích řízků, samozřejmě rybí polévka. Po rozdání dárků si rozkrojíme jablíčka, rozlouskneme ořechy a zazpíváme koledy. Bude to určitě paráda, prostě si naplno užijeme tyhle nejkrásnější svátky v roce,“ dodal Michal Kavalčík.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama