reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Pondělí 15.07.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Speciální autíčka pro 15leté kluky i holky: Dívky okouzlí růžové provedení „Princess”

Srp 20, 2018 | Nejnovější

reklama

Rodiče, chcete motivovat své děti? Babičky a dědečkové, chcete svým vnoučatům udělat radost? Chcete si vy všichni ušetřit čas a dospívajícím klukům a holkám nabídnout šanci, jakou jsme my neměli a ani se nám o ní nezdálo? Pak pro vás máme žhavou nabídku – osobní vozidla, která mohou řídit osoby starší 15 let s platným řidičským průkazem.

Můžete si teď říkat, že pořizovat vlastní vůz ještě nedospělé dívce či chlapci je nesmysl, protože ho tím akorát rozmazlíte. Ona to však není až tak úplně pravda. Za prvé nemusí jít v žádném případě o rozmazlování, naopak vidinu auta využijete například k motivaci ve škole. A všichni dobře víme, že když dospívající člověk něco opravdu chce, je pro to ochoten obětovat opravdu hodně. Třeba i pár hodin denně vyměnit lítání s kamarády za biflování matiky či dějepisu. A za druhé je všeobecně známým faktem, že čím dříve s řízením začneme, tím lépe. Ostatně jako s každou jinou činností, která si žádá zkušenosti a dobré návyky. V patnácti si člověk vše osvojí mnohem snáze a rychleji.

Pořízení takového auta samozřejmě není zadarmo, i když se to jako investice jistě vyplatí. I proto jsou však autíčka nabízena také k pronájmu v rámci projektu autonadstovku (více na www.autonadstovku.cz). Není bez zajímavosti, že autoři projektu mysleli opravdu na vše. Bude-li mít totiž dítě za pár let či měsíců touhu udělat si klasický řidičák, bude mu nabídnuto udělat si řidičské oprávnění na vůz s automatickou převodovkou za cenu, kterou jinak na trhu nenajdete, a navíc rychleji, než je běžné. Je zřejmé, že „automaty” jsou stále oblíbenější. Přesto je autoškoly nenabízejí, a když už ano, kurz je předražený. Logicky, protože žák se na automatu naučí jezdit rychleji, a autoškoly tak nemají další peníze z opravných jízd nebo dalších testů. Tady je tedy vše jinak, zkrátka se jde s dobou. Veškeré další informace o projektu najdete na www.ridicaknaautomat.cz.

A pozor, máte-li doma dcerku nebo vnučku, která se zamilovala do růžové, i pro vás existuje řešení. Firma dodá i speciální pink verzi upravenou pro mladé slečny se vším, co potřebují a bez čeho se nemohou obejít. A to je teprve ten správný nářez! Protože by to nebyla správná princezna, kdyby neměla i růžové doplňky jako například koberečky, organizér (k ruční brzdě nebo zezadu na sedačku), kabel na nabíjení, loketní opěrku, kryt na klíč, koš, propisku, polštářky, osvětlení na zem + osvětlení interiéru, diář, kryty na ventily ve tvaru korunky, poklice na kola, přívěšek na klíče, povinnou výbavu i škrabku na auto v parádní růžové barvě. Tohle auto si prostě najde každého. Nezapomnělo se samozřejmě ani na kluky. Můžete si objednat speciální muziku a celé vytuněné auto. Autíčka u nás vyrábí také společnost AIXAM. Trochu závidíme, že za nás toto nebylo, co?

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama