reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Pondělí 17.06.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Spa Aphrodite otevřely sezónu: Topmodelka Krainová si to tu pochvaluje

Čvn 21, 2021 | Celebrity, Nejnovější

reklama

Špičkové slovenské lázně Spa Aphrodite v Rajeckých Teplicích otevřely letní sezónu. V rámci oficialit, které si nenechala ujít ani celá řada známých tváří, byly také představeny dvě novinky v rámci Aphrodite parku a rehabilitačního centra Spa Rehab Clinic.

Lázně Spa Aphrodite jsou už tradiční značkou, která je vyhledávaná tou nejnáročnější klientelou. Není se čemu divit. Veškeré služby jsou tu na nejvyšší úrovni a jen těžko byste našli něco, s čím by nepanovala stoprocentní spokojenost. I když pandemie nemoci covid-19 zasáhla samozřejmě i lázeňství a cestovní ruch jako takový, v Rajeckých Teplicích se přesto stále snaží své portfolio služeb vylepšovat. A nutno říct, že jim to jde na výbornou. „Už více než dvacet let se snažíme přiblížit největším světovým zdravotnickým zařízením a trendům. Jsme tedy velmi rádi, že můžeme představit dvě naše nejvýraznější novinky – posílení léčebného segmentu a zkrášlení venkovní části areálu,“ pochvaloval si viceprezident SLK Rajecké Teplice Zdenko Miškolci ml.

Na otevření sezóny 2021 se objevila celá řada významných hostů z řad politického života či showbyznysu. Nechyběla ani topmodelka Simona Krainová, která s panem Miškolcem ml. slavnostně přestřihla pásku. „Lázeňský park má sloužit především k oddychu a procházkám na čerstvém vzduchu. Mnoho lékařů právě procházky doporučuje v kombinaci a různými kůrami na posílení zdraví,“ usmívala se stále krásná Krainová. Ta je známá tím, že se o sebe pečlivě stará, mimo jiné chodí pravidelně běhat. Možnost proběhnout se využila i v Rajeckých Teplicích a místní trať si nemohla vynachválit.

Design lázeňského parku je laděn do antického stylu, přitom je moderní. „Je to opravdu krásný park. Myslím, že každý host si ho zamiluje tak jako já,“ doplnila Krainová. Spa Aphrodite je jednoznačně skvělým místem oddychu, relaxu a dokonale se hodí pro načerpání sil a energie. Disponuje pramenem termální vody s teplotou 38 stupňů s obsahem hydrogenuhličitanů, vápníku a hořčíku, což je skvělé k léčbě pohybového ústrojí, neurologických nemocí i nemocí z povolání. Zkrátka pokud můžete, pobyt zde z vás udělá skoro jiného člověka…

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama