reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Sobota 20.04.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Šokujte svou Valentýnku: Darujte srdce plné růží

Úno 7, 2018 | Nejnovější

reklama

Svátek zamilovaných už pomalu ale jistě klepe na dveře. Pánové, můžete si se svojí drahou polovičkou stokrát říkat, že Valentýna neslavíte třeba proto, že je to „hloupý“ americký svátek. Ale buďte si jisti, že ONA si to rozhodně nemyslí. Přijdete na to hned, nebo až 14. února odpoledne? Pokud hned, tak budete sbírat jenom kladné body.

Máte v podstatě jen dvě možnosti. První je, že to necháte být a riskujete buď tichou domácnost, nebo se v lepším případě 14. února poperete s podobně smýšlejícími pány o poslední kusy povadlých růží v nejbližším květinářství. Lákavější je možnost B, že se na to nevykašlete, naopak se pečlivě připravíte. To znamená, že květiny vyberete, využijete je jako dokonalý šok a sladká odměna v ložnici vás určitě nemine. Ne, že bychom Vás podceňovali, ale abyste byli stoprocentní, je vždycky fajn se poradit s odborníky. My mate skvělý tip.

Florea.cz se květinami zabývá už dlouho a svátky zamilovaných tam zvládají naprosto perfektně. Nejen, že si můžete přesně vybrat, jaké květiny chcete, ale klidně vám připraví i květinové srdce přímo pro vaši Valentýnku. A uznejte sami, se srdcem plným růží vám prostě nedokáže odolat žádní dívka či žena. Na webových stránkách Florea.cz si samozřejmě také určíte, kam a v kolik hodin chcete pugét dovést a případně poslat zamilovaný vzkaz. Budete tak mít dost času připravit atmosféru. Tohle zvládnete, letošní Valentýn bude neopakovatelný. Jen pozor, aby si na to vaše drahá polovička nezvykla…i když, Florea.cz je tu pro vás každý den.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama