reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Sobota 20.04.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Skvělý dárek pod stromeček! Darujte lístky na koncert Heleny Vondráčkové

Pro 7, 2017 | Nejnovější

reklama

Přemýšlíte, jaký dárek pořídit například svým rodičům? Můžete skončit u klasiky v podobě parfému, kosmetiky nebo oblečení. Ale máte možnost přijít s něčím originálním, co si vaši blízcí opravdu užijí. Je-li jejich krevní skupinou hudba Heleny Vondráčkové, máte vyhráno.

Stálice české pop scény totiž chystá na 20. ledna 2018 velkolepý koncert do pražské 02 arény. Dvě a půl hodiny těch největších hitů nestárnoucí zpěvačky, k tomu řada známých hostí jako třeba Michal David, Josef Vojtek, Vašo Patejdl a další. Chápeme, že to nebude úplně pro každého. Dát lístky na takový koncert šestnáctileté dceři, asi vás pošle kamsi a bude si myslet něco o vašem ne příliš dobrém duševním zdraví. Na druhou stranu, alespoň zbude více pro vás. Lístky v ceně 490 korun, 750 korun i 890 korun jsou stále ještě k dispozici, i když se jejich zásoby každým dnem tenčí.

Je tedy třeba reagovat včas, abyste za pár týdnu nesplakali nad výdělkem. Navíc, Vánoce jsou už opravdu za rohem. A proč letos nepřekvapit něčím jiným, než co se od vás očekává, protože jste doteď originalitou příliš nehýřili? Tím spíš, že Helena Vondráčková zkrátka nezklame. Její písničky zná snad úplně každý a 20. ledna bude přesně ten správný čas na to si je zopakovat.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama