reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Středa 24.04.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Simona Krainová vyrazila na další dovolenou

Dub 29, 2018 | Nejnovější

reklama

Modelka Simona Krainová se letos rozhodla více odpočívat, a je to vidět! Vypadá čím dál lépe a doslova jen září. Kam ale zavítala po exotickém Zanzibaru a divoké Costa Rice? Tentokrát se vydala s celou rodinou i se svojí sestrou Yvonnou do luxusní Dubaje!

Dubaj je pro rodinnou dovolenou jako stvořená, a to nejen proto, že je to bezpečná destinace, ale i děti z ní budou nadšené. Například luxusní hotel Atlantis, The Palm, kde se topmodelka ubytovala nabízí vše, co vyžaduje rodinná dovolená – dobrodružství, zábavu, relax a skvělý servis. Simona si prostě umí vybrat!

Děti, ale i dospělí si zamilují obrovský aquapark Aquaventure, který nabízí atrakce pro všechny věkové kategorie. Adrenalin zažijete na většině tobogánů. Projíždět můžete mezi žraloky nebo se rovnýma nohama můžete propadnout o 27 metrů, a vyzkoušet tak volný pád, který vám vezme dech. Kromě toho si děti mohou projít podmořský svět, kde žije přes 65 000 živočichů nebo si mohou zaplavat s delfíny. Jak je vidět z fotek na Simony Instagramu, všichni si dovolenou užívají plnými doušky. Kam asi pojedou příště?

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama