reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Pondělí 22.07.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Simona Krainová si dává do těla

Kvě 10, 2018 | Nejnovější

reklama

TOP modelka a herečka Simona Krainová (45) se s rodinou rozhodla zahájit přípravu na plavkovou sezonu! A kde ladí svoje dokonalé křivky?

Tentokrát s manželem Karlem (42), svými dvěma syny a sestrou Yvone (50) vyrazila k našim sousedům na prodloužený víkend do luxusních termálních lázní SPA APHRODITE v Rajeckých Teplicích. Právě Yvone si Simonu s rodinou vzala do parády. A místo vybrali pěkně strategické! Okolní příroda Rajecké doliny je jako vyšitá pro ranní běžecké tréninky, a když už se nechce, hotel nabízí opravdu luxusní SPA. Perfektně tak může zregenerovat namožené svaly po náročném dni.

Tréninkový program je pod vedením nekompromisní trenérky Yvone, která se páru nebojí naložit. Připravila pro ně třeba pětikilometrový výběh do vrcholků okolních hor a následné posilování. A nenudí se tu ani synové Bruno a Max? Podle stories Simony a Karla si užívají bazénů, plavby na loďce v rybníčku a na baru platí obrázky.

Kromě nádherné přírody a blahodárných termálních pramenů si pár užívá i balneo péči. Karel si dopřál thajskou masáž s thajskou masérkou a Simona pak po vzoru Kleopatry vyzkoušela zlatou masku. Podle Simoniných publikovaných fotografií je vidět, že jí slovenské termální prameny svědčí. A to nejen na duši, ale i na těle.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama